زنده باش و زندگی کن و بخند

سلام.تو این وبلاگ میخوام با استفاده از تغذیه و طب سنتی همه بیماری های صعب العلاج را درمان کنم

با سلام این پست در جواب سوالات متعدد دوستان و قولی که به بچه ها داده بودم تا در مورد این بیماری مخوف توضیح بدم

غلظت خون چیست ؟

بیماری خطرناکی است که متاسفانه امروزه گریبان گیر بسیاری از افراد به خصوص نسل جوان است

غلظت خون در اثر پرکاری مغز استخوان که وظیفه ساخت گلبول قرمز است و یا آلودگی خون در اثر کم کاری نا محسوس کبد یا کلیه هاست و یا هورمونهای خونی ناشناخته که هنوز جوابی برای آنها نیست .که در اثر خوردن غذاهای فست فود و نیز مصرف دخانیات و یا به صورت ارثی تشدید میابند. که رک باید بگم عامل اصلی سکته مغزی و قلبی در جوانان است .متاسفانه درمان قاطعی ندارد در طب جدید فقط داروهایی مانند آسپرین یا داروهای مهار کننده انعقاد خون استفاده میشود که باعث رسوب این داروها در رگ میشوند که عوارض خطرناکی را بدنبال دارند . بیایید با هم  رک صحبت کنیم در طب جدید فقط صورت مسئله فقط پاک میشود اما مسئله هنوز سر جای خود است . من خودم به همه بیمارانم که این عارضه را دارند از پیامد این بیماری هشدار میدهم چون دانستن حق آنهاست و باید خودشان تکلیف خودشان را با زندگی خودشان مشخص کنند و عزم خود را جزم کنند برای درمان و پاک کردن این بیماری مخوف از بدنشان .

اما روش های کلی درمان :

۱ - خون دادن : من به این روش به عنوان راه حل آخر نگاه میکنم و یا شاید بعضی از بیماران به دلیل کم خونی و یا حجم کم خون نتوانند عملا از این روش استفاده کنند .

۲ - حجامت : روش بسیار خطرناک درمان که من به آن اعتقاد ندارم و برای آن دلیل موجهی دارم که عبارتند از:

الف ) ۳٪ ریسک در ابتلا به بیماری های واگیر دار و غیر قابل درمان که حتی به مرگ فرد می انجامد .

ب ) در بیمارانی که به کم خونی و یا حجم کم خون دچارند باعث بیهوشی و حتی مرگ می شود .

ج ) تحقیقات نشان داده این روش خونی گه گرفته میشود دارای چربی بالاتر و یا میکروب بالاتری است که بازهم دردی از بیمارانی که به دلیل چربی خون بالا این عمل را انجام میدهند دوا نمیکند زیرا این میزان چربی دفع شده با خوردن یک وعده به سر جای خود بر می گردد .

د ) حجم مقدار خون گرفته شده کم است و باز هم تاثیری در درمان بیماران دارای غلظت خون ندارد .

ه ) باور غلط بسیاری از دوستان و حتی تلقین باور غلط بسیاری از پزشکان سود جو بر این است که خون گرفته شده بسیار تیره است پس اخلاط خونی بیشتری گرفته می شود این در حالی است که بسته به اینکه خون از سرخرگ یا سیاهرگ گرفته شود رنگ آن به ترتیب روشن تر یا تیره تر است .

و ) متاسفانه با توجه به باور غلط بر اینکه بیماری آنها با حجامت درمان می شود بیمار از پیگیری برای درمان بیماری سر باز میزنند که این باعث وخیم تر شدن بیماری می شود .

ی )دوستانی هستند که به بنده میگویند این سنت پیامبر است و به آن تاکید فراوان داشتند .در جواب این دوستان باید بگویم درست است که پیشوایان دینی ما به این روش عمل می کردند اما آیا دلیل استفاده آنها چه مواردی بوده ؟؟؟ آیا این بزرگواران شیوه زندگی ما را داشتند ؟؟؟ آیا شیوه تغذیه ای و فعالیت ما را داشتند ؟؟؟؟ آیا بیماری های واگیر دار به این اندازه بوده ؟؟؟

پس بیایید با آگاهی به جنگ این بیماری برویم

 رژیم ۴۵ روزه برای درمان این بیماری (این رژیم کلی بوده و بر اساس قد و وزن و سابقه بیماری متغیر است از دوستانی که خواستار استفاده از این رژیم هستند خواهش میکنم ابتدا در قسمت نظرات جنسیت و قد و وزن و سابقه بیماری قبلی خود و داروهایی که مصرف کرده اند را بگذارند تا با توجه به اطلاعات آنها رژیم مناسب برای آنها بنویسم . 

هر روز صبح ۲۲ عدد مویز به صورت ناشتا میل کنید . (به هیچ وجه آسپرین را با مویز مصرف نکنید چون اثر سینرژیکی این دو باعث خونریزی مغزی میشود )

مویز را از عطاری ها تهیه کنید . و نکته قابل توجه در مویز این است که دارای خواص ضد سرطانی و پایین آورنده چربی خون و انرژی بخش و پایین آورنده قاطع غلظت خون و درمان ضعف معده نیز است .

با توجه به اینکه این بیماری بیشتر منشا تغذیه ای داشته پس :

اولا آداب صحیح غذا خوردن را رعایت کنید . (در پست های قبلی کاملا توضیح داده شده )

ثانیا از خوردن چای و ماست و قهوه و نسکافه و دوغ بپرهیزید

ثالثا حداقل روزانه ۱۰ لیوان آب بنوشید

هر عصر ۱۰ عدد تخم کدوی خام میل کنید

بین خوردن شام و خواب حد اقل ۳ ساعت فاصله بگذارید

هر روز ۱۵ دقیقه صبح ها ورزش های هوازی انجام دهید

نکتار میوه مناسب برای درمان این بیماری

یک عدد سیب درختی + یک لیوان آب + نصف قاشق مربا خوری زنجبیل تازه کوبیده شده + یک قاشق عسل در یک مخلوط کن ریخته به هم بزنید و  جرعه جرعه میل کنید

نوشته شده در چهارشنبه دهم فروردین ۱۳۹۰ساعت توسط علیرضا|


آخرين مطالب
» خدا حافظ
» درمان قطعی بیماری غلظت خون
» خداحافظ
» پیش به سوی زندگی بیش از صد سال ( کپی برداری بدون ذکر منبع پیگرد قانونی دارد )
» اضافه وزن و محاسبه فرمولی آن
» رژیم غذایی برای بیماری غلظت خون
» مشاوره روانشناسی توسط دوست عزیزم جناب داوود علوی متخصص مشاوره درمانی
» نفخ معده بیماری شایع بدن سازان
» درمان انواع سرگیجه ها از طریق انواع مزاجها
» پیش به سوی گیاهخواری (تهیه انواع سس های گیاهی )
Design By : Pars Skin